Skip to Content

PAL Group standardizuje výrobní procesy s řešením Infor

Czech Republic – July 26, 2016, 03:58 AM

Infor, přední poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou, oznámil, že PAL Group, kanadský výrobce termoplastových a samolepicích produktů, se rozhodl standardizovat svou podnikovou platformu na Infor CloudSuite Industrial (SyteLine).

Řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), které nahradí původní systém nedostačující potřebám PAL Group, pomůže zlepšit produktivitu díky možnosti personalizace uživatelských obrazovek, zkrátit čas na hledání kritických podnikových dat a urychlit reportování. Flexibilita aplikace dovolí vytvořit společnou platformu pro řízení růstu jak v divizi plastů, tak v divizi samolepicích produktů.

Řešení Infor bylo zvoleno na základě bohaté funkcionality a flexibility. Aplikace pomůže PAL Group rychle extrahovat data a klíčové informace z výrobních procesů. Aplikace bude nasazena on-premise firmou Interlogic, jež je partnerem společnosti Infor.

„Chtěli jsme platformu pro podporu růstu a predikci našeho podnikání, která by nás nijak neomezovala,“ řekl Ross Herbert, manažer zodpovědný za podnikové systémy v PAL Group. „Získávání informací bylo pro nás časově velmi náročné a navíc původní systém přestal být podporován. Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) pomohl zlepšit produktivitu tím, že umožnil našim pracovníkům personalizovat uživatelské prostředí, a navíc poskytl platformu pro konzistentní reportování.“

„Výrobní firmy jako PAL Group čelí tvrdé konkurenci, a proto musejí neustále inovovat,“ řekl Phil Lewis, viceprezident pro produktové poradenství ve společnosti Infor. „Zatímco procesy standardizace jsou páteří inovace, technologie Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) a know-how partnerů jako Inforlogic umožňuje zákazníkům reagovat flexibilně a zachovat si konkurenceschopnost na trhu.“

O společnosti Infor
Infor vyvíjí elegantně vyhlížející podnikové aplikace s komplexní funkcionalitou a analytickými pohledy na vybraná odvětví, dodávané ve formě cloudových služeb. Se 14 000 zaměstnanci a zákazníky ve více než 200 zemích Infor automatizuje klíčové procesy pro nejrůznější odvětví včetně výroby, velkoobchodní distribuce, maloobchodu, oděvnictví, pohostinství, zdravotnictví a veřejného sektoru. Software Infor pomáhá eliminovat potřebu nákladných dodatečných úprav díky integrovaným specifickým funkcionalitám. Infor implementuje své cloudové aplikace primárně na cloudové platformě Amazon Web Services a open source platformách. Více informací naleznete na cz.infor.com.

Zákazníky Infor je:

 • 18 z 20 největších leteckých výrobců
 • 8 z 10 největších firem z high-tech průmyslu
 • 10 největších farmaceutických společností
 • 20 největších automobilových subdodavatelů
 • 19 z 20 největších průmyslových distributorů
 • 18 z 20 největších globálních maloobchodních řetězců
 • 4 z 5 největších pivovarů
 • 19 z 20 největších globálních bank
 • 10 největších globálních hotelových řetězců
Filed Under
 • Press Releases
Industry
 • Other
Product
 • Other
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.