Skip to Content

Infor uvádí nový partnerský program zaměřený na mikro-vertikály

Czech Republic – January 14, 2014, 08:59 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila nový partnerský program pro mikro-vertikální produkty postavený na vývojové platformě Infor Mongoose. Nový program představuje další investici společnosti Infor do partnerské sítě Infor Partner Network (IPN). Program poskytuje partnerům nové příležitosti k růstu, dosažení vyšší profitability a k stabilnímu podnikání s aplikacemi Infor.

Program zaměřený na produkty pro mikro-vertikální odvětví umožňuje partnerům vyvíjet vlastní odvětvově-specifické aplikace s využitím Infor Mongoose, vývojové platformy společnosti Infor, která poskytuje uživatelům možnost navrhovat a zavádět aplikace bez znalosti složitých zdrojových kódů či programovacích jazyků. Nová iniciativa nabízí rychlé přínosy v oblasti rychlé reakce na aktuální obchodní potřeby, využívá nejnovější technologii Infor 10x a pomáhá podpořit podnikání partnerů a růst obratu. Partneři mají nyní příležitost prezentovat své aplikační nápady společnosti Infor a následně vyvíjet a propagovat svůj produkt s podporou technických odborníků a globálních obchodních kapacit firmy Infor.

„Nabízíme našim partnerům jedinečný přístup k naší globální zákaznické základně prostřednictvím toho, že jim umožníme identifikovat příležitosti vyžadující odvětvově-specifické funkcionality, a následně vyvíjet a dodávat aplikace využívající těchto výzev,“ řekl Jeff Abbott, senior viceprezident pro globální partnerství a distribuční prodej ve společnosti Infor. „Infor Mongoose je flexibilní a uživatelsky přívětivá platforma, která našim partnerům umožní realizovat mikro-vertikální strategii Infor a přitom mít finanční prospěch z vlastních nápadů.“

Pro více informací o tom, jak se stát partnerem společnosti, kontaktujte prosím:
www.infor.com/company/partners/recruitment/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.