Skip to Content

Infor, Red Hat a Enterprise DB spolupracují na dodávkách Infor LN na otevřené platformě

Czech Republic – April 22, 2014, 08:28 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila spolupráci s Red Hat, Inc., globálním poskytovatelem otevřených řešení, a EnterpriseDB, největším dodavatelem databází PostgreSQL, s cílem zpřístupnit ERP řešení Infor LN kompletně na otevřené platformě. S využitím řešení Red Hat Enterprise Linux, JBoss Enterprise Middleware a Enterprise DB Postgres Plus nabídne aplikace Infor LN svým zákazníkům flexibilní řešení postavené na průmyslových standardech, které poskytuje vysoký výkon, spolehlivost a flexibilitu potřebnou k přesunu mezi on-premise a cloudovými implementacemi. Pružnost při implementaci umožňuje řešení Infor LN se rychle adaptovat na měnící se obchodní požadavky a přitom snižovat celkové náklady na vlastnictví (TCO).

„Aplikace Infor dostupné na otevřených technologiích nám umožňují konfigurovat model dodávek směrem k jednoduššímu a méně restriktivnímu licencování a snáze přesouvat obrazy řešení mezi on-premise a cloudovými instalacemi dle potřeb zákazníka,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „Díky doplnění EnterpriseDB do naší spolupráce s Red Hat můžeme nyní zákazníkům nabídnout možnost standardizace špičkových otevřených řešení bez kompromisů v oblasti výkonnosti a funkcionality. S ohledem na rostoucí penetraci databáze Postgres v podnikovém sektoru máme nyní lepší pozici pro podporu zákaznických požadavků z pohledu ekonomické a implementační flexibility.

Infor spolupracuje s Red Hat od roku 2012, aby umožnil zákazníkům provozovat aplikace na flexibilní a otevřené platformě. Díky doplnění vysokovýkonné databáze Postgres do své otevřené platformy mohou zákazníci Infor snížit své náklady na implementaci, přitom udržet škálovatelnost, výkonnost a spolehlivost a navíc získat novou úroveň pružnosti při nasazování systému. Společnost EnterpriseDB rozšiřuje svou databázi PostgreSQL, přední podnikový databázový systém postavený na otevřených zdrojích, o další výkonnost, kompatibilitu, bezpečnost a možnosti údržby vyžadované dnešními požadavky podniků.

„Infor je lídrem na svém trhu. Uvedení Infor LN na otevřené platformě neznamená jen zahrnutí operačního systému a middlewaru, ale také databáze, což společnosti Infor poskytuje jedinečnou příležitost dodávat svým zákazníkům vyšší hodnotu a pružnost při implementaci,“ řekl Ed Boyajian, výkonný ředitel EnterpriseDB. „Spolupráce Infor Red Hat a EnterpriseDB představuje novou výkonnou sílu na trhu a dává signál o tom, co mohou stále častěji očekávat podniky, které se osvojují otevřená řešení a databázi Postgres.“

Infor LN je komplexní podniková ERP aplikace pro velké a středně velké společnosti dodávané na pokročilé technologické platformě, která poskytuje podnikovým IT oddělením možnost zvolit si jakýkoliv operační systém a databázi splňující jejich obchodní potřeby za nižší náklady.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.