Skip to Content

Infor uvádí Rhythm, cloudovou e-commerce platformu

Czech Republic – October 16, 2013, 07:40 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila Infor Rhythm, cloudovou platformu pro elektronické obchodování. Infor Rhythm je postaven na prověřené e-commerce technologii doplněné o atraktivní design vytvořený newyorskou kreativní agenturou Hook & Loop.

Infor Rhythm obsahuje špičkový software pro rozvržení nákupní stránky, produktové konfigurace, doporučování, navyšovací a křížový prodej, přednastavené integrace pro řízení objednávek, vyhledávání v lokálním jazyce, řízení obsahu a prediktivní analytické nástroje – vše dostupné v cloudu za měsíční předplatné a s atraktivním vzhledem. Infor Rhythm je postaven na aplikacích prověřených u takových zákazníků jako Tommy Bahama, Microsoft, Mohegan Sun a Navy Federal Credit Union.

Je čas modernizovat e-commerce stránky. Společnosti si doposud najímaly kreativní agentury vytvářející elegantní nákupní stránky, avšak bez hlubšího zákaznického propojení s jejich vlastními stránkami se konverzní poměr prodeje nezvyšoval podle představ,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „Řešení Infor Rhythm nabízí kompletní sadu v cloudovém prostředí v kombinaci se špičkovým designem a komplexní integrovanou platformou. Vysoce personalizované interakce vytvářejí intenzivnější vztahy se zákazníky, které vedou ke zvyšování konverzních poměrů.“

První sada, Infor Rhythm for Commerce, je dostupná již nyní. Infor plánuje vydat další sady v roce 2014, včetně Infor Rhythm for Civics (veřejný sektor), Patients (zdravotnictví) a Hospitality (pohostinství). Infor Rhythm je globální, škálovatelná, spolehlivá a zabezpečená platforma.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.