Skip to Content

Infor vstupuje akvizicí firmy Saleslogix na trh s cloudovým CRM

Czech Republic – August 18, 2014, 11:45 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru a cloudových služeb s více než 70 000 zákazníky, ohlásila uzavření smlouvy o odkupu společnosti Saleslogix, předního poskytovatele cloudového softwaru pro řízení vztahů se zákazníky (CRM).

CRM řešení Saleslogix se stane součástí sady řešení Infor CRM, čímž se Infor stane předním hráčem na trhu cloudových CRM řešení. Zároveň získá silnou funkcionalitu pro prodej a služby nabízenou v rámci Infor CloudSuite, sad odvětvově specifických aplikací dostupných na cloudu Amazon Web Services. Infor plánuje významné investice do produktu, včetně vyšší škálovatelnosti, líbivého uživatelského rozhraní a integrované odvětvové funkcionality s hlubokým know-how společnosti Infor v oblasti specifických procesů.

Na řešení Saleslogix CRM se po celém světě spoléhá více než 1 700 organizací, a v oblasti řízení prodeje, marketingu, zákaznických služeb, a podpory a reportování. Infor a Saleslogix mají více než 300 společných zákazníků.

CRM systémy sledují obvykle malý výsek zákaznických, marketingových a prodejnách dat. Odvětvové aplikace společnosti Infor obsahují obrovská úložiště informací o zákaznických interakcích generovaných komplexními specifickými procesy, jež dokážeme automatizovat a kontextově analyzovat s cílem poskytnout jedinečný pohled na zákazníka,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „Naše společnost nyní dokáže podporovat kompletní procesy řetězce od poptávky k nabídce, od kontaktování zákazníka až po doručení objednávky prostřednictvím integrace marketingových a prodejních procesů s plánování dodavatelského řetězce, plánováním prodeje a provozu a rozvrhováním výroby v reálném čase.“¨

Podle analytické společnosti Gartner, celkový globální trh se CRM řešeními by měl růst z 24 miliard dolarů v roce 2014 na 42 miliard dolarů v roce 2018*. Infor očekává, že ještě větší poptávka bude po CRM softwaru s integrovanými odvětvovými funkcionalitami, protože stále více společností hledá způsob jak využít obrovského množství dat vznikajících během procesů prodeje a zákaznických služeb. S řešením Infor CRM budou zákazníci schopni řídit ucelený životní cyklus v rámci jednoho prostředí s přístupem k relevantním datům v ERP systému, což ji umožní získávat nové zákazníky, řídit budoucí obchodní příležitosti a dodávat výjimečné zákaznické služby.

Infor se chystá rozšířit své CRM portfolio o odvětvově-specifické funkcionality a procesy integrované s aplikacemi Infor ERP, počínaje Infor CRM Automotive, CRM Healthcare, CRM Public Sector a konče CRM Manufacturing.

Americká společnost Saleslogix byla založena v roce 1998 a zaměstnává více než stovku pracovníků. Detaily akvizice, která by měla být uzavřena během příštích několika týdnů, nebyly zveřejněny.

Vedle Infor CRM bude Infor i nadále podporovat a rozvíjet řešení Inforce postavené na platformě Force.com, která propojuje aplikace Infor pro podnikové a finanční řízení s aplikacemi Salesforce.com prostřednictvím integrační platformy Infor ION.This announcement reflects the direction Infor may take with regard to the specific product(s) described herein, all of which is subject to change by Infor in its sole discretion, with or without notice to you. This announcement is not a commitment to you in any way and you should not rely on this document or any of its content in making any decision. Infor is not committing to develop or deliver any specified enhancement, upgrade, product or functionality, even if such is described in this announcement and even if such description is accompanied by words such as "anticipate," "believe," "expect," "intend," "may," "plan," "project," "predict," "should," "will," and/or similar expressions. Many factors can affect Infor's product development plans and the nature, content and timing of future product releases, all of which remain in the sole discretion of Infor. This announcement, in whole or in part, may not be incorporated into any contractual agreement with Infor or its subsidiaries or affiliates. Infor expressly disclaims any liability with respect to this announcement.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.