Skip to Content

Nová generace Infor SunSystems pro lepší podnikovou spolupráci

Czech Republic – May 05, 2014, 09:00 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila globální dostupnost Infor SunSystems 6.2, nové generace předního softwaru pro finanční řízení. U více než 9 000 zákazníků a ve více než 190 zemích a teritoriích nabízí Infor SunSystems robustní funkcionality pro řízení mezinárodních podnikových financí kombinované s flexibilními možnostmi nasazení včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Infor SunSystems je ideální volba pro rychle rostoucí organizace, lokální pobočky globálních korporací a organizací, které potřebují sofistikované řešení pro finanční řízení. Prostřednictvím této aplikace mohou společnosti získat konkurenční výhodu s reálnými finančními daty a reporty dostupnými kdykoliv, odkudkoliv – na počítači, prohlížeči či mobilním zařízení.

Inovovaná verze řešení Infor SunSystems zvyšuje transparentnost a umožňuje zlepšit efektivitu podniku s novými funkcemi Enterprise Data Management, Business Unit Management a s modulem Extended Analysis, který uživatelům dovoluje provádět kritické analýzy potřebné k podpoře strategických rozhodnutí. Samoobslužné plánovací, rozpočtovací, prognózovací a reportovací nástroje využívají data potřebná k dosažení maximální výkonnosti. Organizace mohou snadno integrovat existující řešení s využitím technologie Infor ION, a přitom zůstat ve spojení prostřednictvím sociální platformy Infor Ming.le, která poskytuje nástroje pro workflow a sledování a rozklíčování aktivit vedoucích ke zvýšení produktivity a urychlení rozhodovacích procesů.

Novinky v rámci Infor SunSystems 6.2 zahrnují zpřístupnění standardu Unicode v rámci databáze SunSystem Unit, která umožňuje do společné databáze SQL Server ukládat hodnoty z různých znakových sad. Díky přijetí datových typů Unicode může nyní Infor SunSystems využívat různé jazyky v jednom systému, dále rozšiřovat vícejazyčné možnosti řešení, včetně arabských jazyků s plnou podporou zápisu zprava doleva a indických jazyků. To je klíčem k podpoře nadnárodních zákazníků hledajících lepší a konzistentní správu svých dat a minimální rizika jejich poškození.

„Podnikání se stává stále globálnější a s globalizací přicházejí složitější procesy spojené s jazykovými bariérami, spoluprací mezi zaměstnanci a každodenní logistikou,“ řekla Diane Johnson, ředitelka pro odvětvové a produktové strategie ve společnosti Infor. „Mít jasný pohled na finanční zdraví podniku je pro každou organizaci kriticky důležité stejně jako udržet svou konkurenční výhodu. Infor SunSystem nabízí nástroje umožňující dramaticky redukovat potřebu modifikací komplexního systému a standardizovat procesy na jednoduché, avšak výkonné platformě, která optimalizuje klíčové podnikové procesy bez vlivu na jejich funkčnost.

S řešením Infor SunSystems získávají organizace komplexnější řešení pro globální finanční a podnikové řízení, které zahrnuje klíčové oblasti, jako je hlavní kniha, závazky, pohledávky, finanční reportování, prodej, zásoby a řízení nákupu, společně s operativním reportováním a analýzami. S intuitivním uživatelským rozhraním se mohou pracovníci naučit používat aplikaci rychle a s minimálním školením.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.