Skip to Content

Infor uvádí Automotive Exchange pro SyteLine

Czech Republic – June 17, 2014, 09:00 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila Infor Automotive Exchange, systém pro elektronickou výměnu dat (EDI) a řízení verzí specificky navržený pro automobilové subdodavatele. Infor Automotive Exchange spolupracuje přímo s Infor SyteLine, předním ERP řešením pro průmyslové výrobce zaměřené na diskrétní výrobu. Infor Automotive Exchange umožňuje subdodavatelům rychle a účinně komunikovat objednávky, dodávky a informační štítky s automobilkami (OEM výrobci), za podpory řešení Infor SyteLine jako klíčového ERP systému. Kombinace Automotive Exchange s řešením SyteLine vytváří produktovou sadu poskytující vysokou konektivitu, široké funkcionality a intuitivní uživatelské rozhraní.

Produktová sada podporuje celou řadu EDI požadavků z oblasti automobilové výroby postavené na standardech využívaných OEM výrobci a všemi subdodavateli díky předkonfigurovaným, specifickým obchodním pravidlům typu Transformation Services (TFS) nebo Sales Release Management (SRM). Komunikace z a do Infor SyteLine je řízena prostřednictvím Infor ION, integrační platformy využívané všemi aplikacemi Infor.

Infor Automotive Exchange obsahuje nově vyvinuté EDI aplikace. Globální nabídka pokrývá všechny regiony světa, které využívají standardy X.12, Edifact, Odette, VDA a rychle se rozvíjející XML standardy. Řešení nabízí více než jen funkcionalitu pro výměnu dat, ale také například kompletní pravidla pro obchodování s partnery, kalkulace tranzitu, optimalizace objednávek a sekvencování verzí. Podpora transakcí zahrnuje integrované funkcionality predikování, objednávek, rozvrhování, expedice a financí.

Infor Automotive Exchange přichází s předkonfigurovanými pravidly a dokumenty pro obchodování s partnery dodávanými v jednotné sadě. Produkt může být využíván on premise nebo jako hostované řešení typu SaaS. Integrace postavená na Infor ION poskytuje podporu pro snadnou spolupráci s řadou ERP systémů. Sada technologií umožňuje standardní zabezpečení a řízení kmenových dat přes synchronizaci s ERP systémem.

Komentář LTH Casting
„Protože vyrábíme produkty ve vysokých objemech, naše data se neustále mění. Vždy hledáme lepší a rychlejší způsob jak komunikovat informace, a to jak interně tak i směrem k našim zákazníkům, řekl Peter Šifrer, manažer pro finance a administrativu ve společnosti LTH Casting Group ze Slovinska. Prostřednictvím výkonné platformy Infor ION nám tento produkt umožňuje sdílet kritická data uložená v ERP systému, řešení Infor Automotive Exchage a v dalších aplikacích, a poskytovat našim zaměstnancům informace v reálném čase.“

Komentář Infor
„Automobiloví subdodavatelé čelí mnoha výzvám včetně požadavkům na vysoký standard přesnosti objednávek a na redukci nákladů při jejich zpracování,“ řekl John Bermudez, viceprezident pro produktový management ve společnosti Infor. „S produkty, jako je Infor Automotive Exchange, mohou subdodavatelé zvýšit svou produktivitu a rychlost reakce na požadavky OEM výrobců. Zároveň jim toto řešení uvolní zdroje, které dříve potřebovali k údržbě EDI transakcí a manuálnímu zpracování transakcí u objednávek a expedice.“

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.