4 października: Konferencja Infor Next Polska 2016 w Warszawie: „Zaprojektowane dla rozwoju”

Poland – September 20, 2016, 00:00 AM

Już 4 października br. odbędzie się konferencja Infor Next Polska 2016. „Zaprojektowane dla rozwoju” to kolejna edycja prestiżowego wydarzenia, gromadzącego ekspertów oraz użytkowników rozwiązań informatycznych. Tematy przewodnie to: cyfryzacja, zarządzanie relacjami z klientem oraz aplikacje dla biznesu. Głównym prelegentem będzie Phil Lewis, wiceprezes Infor Solution Consulting, zarządzający zespołem konsultantów ds. produkcji i usług w zakresie rozwiązań ERP, SCP, SCE, PLM w regionie EMEA.

Prezentacje pomogą zrozumieć, w jakim kierunku zmierza obecnie informatyka dla przedsiębiorstw oraz jak zachowując pełną elastyczność doboru rozwiązań minimalizować koszty związane z IT. Wśród tematów konferencji pojawią się m.in.: cyfrowa transformacja – w jaki sposób firma może rozpocząć proces cyfryzacji, który odróżni jej działalność od konkurencyjnych organizacji, aplikacje dla biznesu usprawniające raportowanie oraz inne procesy, a także Infor Customer Experience, czyli skuteczne zarządzanie relacjami, większa rentowność i efektywna współpraca z klientem.

"Z rozwiązań Infor korzystają firmy na całym świecie. Z naszymi polskimi klientami łączy je dążenie do usprawnienia działania organizacji poprzez innowacyjne rozwiązania IT dla biznesu. To, co wyróżnia nasze aplikacje na rynku, to podejście uwzględniające specyfikę konkretnej gałęzi biznesu. Rozwiązania te nie wymagają dalszej personalizacji, ponieważ od początku zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć funkcjonalności specyficzne dla danej branży oraz wesprzeć procesy krytyczne dla organizacji działających na niszowych rynkach" – mówi Mariusz Siwek, Channel Director regionu CEE North w firmie Infor.

"Cyfryzacja to nowe wyzwania" – tłumaczy Phil Lewis – "jedynie przedsiębiorstwa potrafiące dostosować się do potrzeb rynku są w stanie im sprostać. Transformacja cyfrowa jest wszędzie. Bez niej nie istniałby Przemysł 4.0 czy Internet Rzeczy. Mimo to wielu producentów nadal znajduje się na pierwszym etapie transformacji – uzasadnianiu inwestycji, zarządzaniu projektem i przekazywaniu pracownikom najważniejszych informacji dotyczących zmian w zakładach produkcyjnych. Tymczasem obecnie wiemy już, że cyfrowe technologie przemysłowe wpłyną na cały łańcuch wartości – od badań i rozwoju, przez łańcuch dostaw, pracę zakładów produkcyjnych do marketingu, sprzedaży i obsługi. Rewolucja ta ma swoją cenę. Inwestowanie w czujniki pomiarowe, nowoczesne rozwiązania ERP, analizę Big Data i chmurę są nieodzowne dla firm, które chcą wejść do gry. Jednakże nie podejmowanie tych działań wiąże się z ryzykiem, że przedsiębiorstwo zostanie daleko w tyle za konkurencją, która podjęła ryzyko".

Na rynku polskim Infor współpracuje z siecią lokalnych partnerów wspierających ponad 700 klientów związanych z różnymi gałęziami przemysłu. Główne branże to: przemysł obronny, maszynowy, motoryzacyjny i wysokie technologie. W kwietniu 2016 Infor otworzył we Wrocławiu trzecie w Europie Center of Excellence, w którym do końca 2018 roku zatrudnionych będzie 500 osób. Podczas konferencji firmę Infor reprezentować będą zagraniczni członkowie kadry zarządzającej i poszczególnych działów oraz eksperci lokalni.

Data: 4 października (wtorek)
Miejsce: Hotel InterContinental, ul. Emilii Plater 49, Warszawa
Czas: 09:00 – 17:00
Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie:
http://www.infor.com/InforNext2016/Poland/

O firmie Infor
Infor tworzy aplikacje biznesowe, obsługujące procesy od A do Z, z wykorzystaniem wiedzy naukowej z wybranych branż, udostępniane również jako usługa chmurowa. Firma zatrudnia 14 000 pracowników, obsługuje klientów w ponad 200 krajach i regionach, zapewniając automatyzację krytycznych procesów w branżach takich, jak służba zdrowia, produkcja, sektor mody, dystrybucja hurtowa, hotelarstwo, sprzedaż detaliczna i sektor publiczny. Aplikacje Infor, opracowane w oparciu o rozległą wiedzę branżową, pomagają wyeliminować konieczność kosztownego dostosowania oprogramowania. Infor, z siedzibą w Nowym Jorku, jest też właścicielem Hook & Loop, jednej z największych agencji kreatywnych na Manhattanie, specjalizującej się w takim dopracowywaniu aplikacji, aby korzystanie z nich było dla użytkowników atrakcyjne i interesujące. Infor utrzymuje swoje aplikacje głównie w chmurze Amazon Web Services i na platformach open source. Dodatkowe informacje na stronie http://pl.infor.com/

Do klientów Infor należy m.in.:

 • 18 z największych 20 firm lotniczych
 • 8 z największych 10 firm nowych technologii
 • 10 z największych 10 firm farmaceutycznych
 • 22 z największych 25 amerykańskich sieci usług zdrowotnych
 • 20 z największych 20 amerykańskich miast
 • 20 z największych 20 firm samochodowych
 • 19 z największych 20 dystrybutorów przemysłowych
 • 18 z największych 20 sprzedawców detalicznych
 • 4 z największych 5 browarów
 • 19 z największych 30 banków
 • 10 z największych 10 marek hotelowych
 • 6 z największych 10 marek dóbr luksusowych
Filed Under
 • Press Releases
Industry
 • Other
Product
 • Other
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.