Skip to Content

Infor rozwija sieć partnerską w Polsce

Poland – July 18, 2016, 00:00 AM

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych branżowo, podpisał umowę partnerską ze spółką teamLeaders Sp. z o.o. Sp. k.

„Infor współpracuje z podmiotami oferującymi najwyższą jakość usług. Miło nam powitać teamLeaders w gronie naszych partnerów” – mówi Alain Rafle, Regional Vice President Channels for Eastern Europe, Infor – „Obecnie sieć partnerów Infor w Polsce obejmuje 10 firm. Jej zwiększenie to kolejny etap wzmacniania obecności Infor w regionie”.

Na świecie firma Infor ma 73 tysięcy klientów - m. in. Ferrari, GlaxoSmithKline, Lockheed Martin i SAS.

Spółka teamLeaders (do ubiegłego roku pod nazwą CRMeXperts) specjalizuje się we wdrożeniach systemów CRM od 2001 roku. „Przez wiele miesięcy testów, sesji i spotkań dogłębnie analizowaliśmy możliwości systemu Infor CRM” - mówi Jacek Grzyb, właściciel teamLeaders - „Jego przewaga nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest efektem starannie opracowanej koncepcji systemu, opartej na trójwarstwowej architekturze. Zastosowanie efektywnej technologii pozwoliło na stworzenie przejrzystego i intuicyjnego interfejsu. Zastosowane rozwiązania, uwzględniające wymagania związane z ciągłym rozwojem, umożliwiają wiele opcji customizacji i integracji . Niewątpliwą zaletą systemu są dobrze zaimplementowane procesy marketingowo-sprzedażowe i posprzedażowe.”

Spółka teamLeaders, z siedzibą w Częstochowie i siecią konsultantów na Mazowszu, w Wielkopolsce i na Śląsku, obsługuje przede wszystkim małe i średnie firmy. Zwykle są to projekty wdrożeniowe do ok. 100 stanowisk.

„W przyszłości skupimy się na zintegrowaniu naszego sztandarowego rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji - Wirtualnego Doradcy - z Infor CRM. Rozpoczęliśmy już testy” - dodaje Jacek Grzyb – „Celem tego innowacyjnego w skali kraju projektu będzie umożliwienie przedstawicielom handlowym, korzystającym z Infor CRM, bezdotykowej (np. głosowej) obsługi systemu. To znacząco wpłynie na efektywność sił sprzedaży.”

Maciej Stanusch, współautor książki „CRM. Przewodnik dla wdrażających”, twórca i prezes zarządu Stanusch Technologies S.A tak charakteryzuje trendy na polskim rynku rozwiązań CRM:

„Dziś główny trend to integracja z mediami społecznościowymi. W szczególności tam, gdzie CRM ma wspomagać obsługę klienta końcowego. Dziś informacje z Facebooka to bezcenne źródło leadów czy barometr zadowolenia klientów. Podobnie z systemami „śledzącymi” użytkowników stron internetowych. Integracja z CRM, identyfikacja tych użytkowników może przynieść niebagatelne korzyści.
Tu dochodzimy do kolejnego trendu – analiz danych, czyli big data, nie tylko rozumianych jako analizy dużych ilości danych ustrukturyzowanych jak transakcje handlowe czy bankowe, ale również analizy danych miękkich, np. rozmów przeprowadzonych przez agentów call center czy zgłoszeń klientów”.

O Infor
Infor tworzy aplikacje biznesowe, wspierające wszystkie procesy klientów, z wykorzystaniem wiedzy naukowej z wybranych branż, udostępniane w technologii cloud. Firma zatrudnia 14 000 pracowników, obsługuje klientów w ponad 200 krajach i regionach, zapewniając automatyzację krytycznych procesów w branżach takich, jak: służba zdrowia, produkcja, sektor mody, dystrybucja, hotelarstwo, sprzedaż detaliczna i sektor publiczny. Aplikacje Infor, opracowane w oparciu o rozległą wiedzę branżową, pomagają wyeliminować konieczność kosztownego dostosowania oprogramowania i modyfikacji. Infor, z siedzibą w Nowym Jorku, jest też właścicielem Hook & Loop, jednej z największych agencji kreatywnych na Manhattanie, specjalizującej się w takim projektowaniu aplikacji, aby korzystanie z nich było dla użytkowników ergonomiczne, a przez to przyjemne. Infor utrzymuje swoje aplikacje głównie w chmurze Amazon Web Services i na platformach open source. Dodatkowe informacje na www.infor.com

Do klientów firmy Infor należy m.in.:

 • 18 z największych 20 firm lotniczych
 • 8 z największych 10 firm nowych technologii
 • 10 z największych 10 firm farmaceutycznych
 • 22 z największych 25 amerykańskich sieci usług zdrowotnych
 • 20 z największych 20 firm amerykańskich miast
 • 20 z największych 20 firm samochodowych
 • 19 z największych 20 dystrybutorów przemysłowych
 • 18 z największych 20 sprzedawców detalicznych
 • 4 z największych 5 browarów
 • 19 z największych 20 banków
 • 10 z największych 10 marek hotelowych
 • 6 z największych 10 marek dóbr luksusowych
Filed Under
 • Press Releases
Industry
 • Other
Product
 • Other
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.