Skip to Content

Firma SKRAW-MET wybrała Infor, aby zarządzać rosnącą liczbą zamówień

Poland – March 15, 2017, 00:00 AM

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż, działających m.in. w chmurze, poinformował, że specjalizująca się w produkcji siłowników hydraulicznych polska firma SKRAW-MET podjęła decyzję o wdrożeniu oprogramowania Infor CloudSuite Industrial. Pozwoli to przedsiębiorstwu na rozwój i usprawnienie procesów produkcyjnych. Wdrożenie przeprowadza BPX S.A. – partner Infor specjalizujący się w doskonaleniu procesów zarządzania z wykorzystaniem systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence.

"Zdecydowaliśmy się na Infor CloudSuite Industrial po szczegółowym rozpoznaniu rozwiązań ERP dostępnych na rynku" – mówi Krzysztof Janowicz, Dyrektor Operacyjny, SKRAW-MET. "Nasza firma rozwija się, a procesy w niej zachodzące stają się coraz bardziej złożone. Aby sprostać rosnącej liczbie zamówień, konieczne było uzyskanie większej kontroli nad operacjami i produkcją" – dodaje Adam Górka, Kierownik Logistyki, SKRAW-MET.

Dzięki Infor CloudSuite Industrial pracownicy uzyskują wgląd w czasie rzeczywistym w status zaawansowania produkcji. Dodatkową zaletą jest także możliwość dokładnego określenia czasu jej zakończenia. Pomaga to w komunikacji z klientami, którzy chcą mieć pewność, że otrzymają swoje produkty na czas. Ułatwia to także optymalizację produkcji – zakład może wykorzystać w stu procentach swoje możliwości wytwórcze, zwiększając przy tym wydajność. Optymalizacja produkcji pozwoli firmie SKRAW-MET zdobyć przewagę konkurencyjną.

"Dzięki Infor CloudSuite Industrial łatwiej będzie nam identyfikować wąskie gardła produkcji i lepiej zarządzać zwiększającymi się mocami produkcyjnymi" – mówi Jarosław Bielecki, Główny Konstruktor, SKRAW-MET. – "Istotna jest także możliwość rozbudowy go np. o Infor Factory Track - Shop Floor, modułu służącego do obsługi raportowania produkcji”.

Mniejsze obciążenie pracą oraz udoskonalony obieg dokumentów to kolejne z korzyści, których przedsiębiorstwo spodziewa się dzięki wdrożeniu rozwiązania Infor. SKRAW-MET rozważa w dalszej kolejności także wdrożenie terminali dotykowych do mobilnej obsługi magazynu z wykorzystaniem Infor Factory Track -Warehouse Mobility./p>

"SKRAW-MET to kolejne polskie przedsiębiorstwo z obszaru produkcji przemysłowej, które stawia na nowoczesne rozwiązania Infor z wbudowanymi modułami branżowymi pozwalającymi zwiększyć kompetencje w zakresie obsługi klientów i konkurencyjności. Infor CloudSuite Industrial umożliwia firmie szybki start produkcyjny bez ryzykownych i kosztownych modyfikacji” – mówi Mariusz Siwek, Channel Director CEE North, Infor. – "Infor CloudSuite Industrial to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Rozwiązanie jest intuicyjne i dobrze zintegrowane z Microsoft Office, Excel, Outlook i Project. Dla potrzeb przedsiębiorstwa, które stawia na wzrost przy sprawnej administracji, jak w przypadku SKRAW-MET, to trafny wybór" – podsumowuje Mariusz Siwek.

O firmie SKRAW-MET
Firma SKRAW-MET jest czołowym producentem siłowników hydraulicznych mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych, leśnych, górnictwa, a także w całym asortymencie wszelkiego rodzaju podnośników, dźwigów, wózkach widłowych, maszynach komunalnych i rolniczych. Firma posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży. Zatrudnia około 350 pracowników. Atutem SKRAW-MET jest doskonale przygotowana kadra techniczna oraz nowoczesna infrastruktura, na którą składają się m.in. hale produkcyjne oraz wysoko wyspecjalizowane maszyny i urządzenia do realizacji zadań produkcyjnych.

O firmie BPX S.A.
Business Partners eXcellence jest firmą konsultingową notowaną na giełdzie Newconect specjalizują się w doskonaleniu procesów zarządzania, z wykorzystaniem systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence. W ofercie firmy znajdują się usługi doradcze dotyczące wykorzystania systemów informatycznych, wdrożenia systemów wspomagających zarządzanie oraz usługi związane z rozwojem i utrzymaniem tych systemów w ruchu. Priorytetem firmy jest jakość. Projekty prowadzone są zgodnie z najlepszymi standardami i metodykami: ASAP, PRINCE2, PMI. Dotrzymanie danego słowa firma stawia sobie za punkt honoru i dobrej reputacji, a rzetelny status prowadzonych prac/projektów jest wizytówką firmy.

O Infor
Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 15 000 pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 200 krajach i regionach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Industry
  • Other
Product
  • Other
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.