Skip to Content

Infor LN zoptymalizowany w chmurze dla potrzeb firm produkcyjnych

Poland – August 11, 2016, 00:00 AM

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych dedykowanych dla poszczególnych branż i przeznaczonych m.in. do działania w chmurze poinformował o udostępnieniu najnowszej wersji Infor LN 10.5. Infor LN 10.5 jest systemem do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) łączącym przejrzystość z funkcjonalnością doskonale dostosowaną do konkretnej branży produkcyjnej. Najnowsza wersja jest przygotowana do korzystania z technologii otwartego oprogramowania poprzez Infor XI12. Infor LN zapewnia teraz jeszcze większą elastyczność umożliwiającą doskonalenie procesów produkcyjnych i obejmuje nowe możliwości ułatwiające implementację.

W Polsce, z poprzednich wersji rozwiązań Infor LN, korzystają wiodące spółki reprezentujące różne gałęzie przemysłu.

Najnowsze rozszerzenia oprogramowania Infor LN zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić klientom Infor możliwość korzystania z innowacyjnych narzędzi przeznaczonych dla powtarzalnej produkcji i zarządzania zasobami. Rozwiązanie oferuje również dedykowane funkcje branżowe dla kluczowych gałęzi produkcyjnych, w tym m.in. lotnictwa i przemysłu obronnego oraz przemysłu motoryzacyjnego dodając takie funkcje jak: kontrola przepływu dokumentów kontraktowych, nowe procedury uznania przychodów i certyfikacji producenta. Infor LN zawiera także specjalne funkcje przeznaczone dla wytwórców maszyn przemysłowych i wyposażenia przemysłu oraz przedsiębiorstw z sektora wysokich technologii. Dodatkowo Infor LN wyposażony został w nowy interfejs użytkownika, łatwiejszy w obsłudze, z estetyką dopasowaną tak, aby wzmacniać użyteczność oferowanych funkcji.

System wyposażony jest w zestaw narzędzi analitycznych, dedykowanych dla różnych branż. Funkcje te dostępne są w jednolitym pakiecie, posiadającym indywidualny interfejs, pomagającym podejmować użytkownikom końcowym kluczowe decyzje w oparciu o dobrane wskaźniki branżowe. Pakiet wykorzystuje Infor ION® i Infor Ming.le™, specjalnie zaprojektowane middleware oraz silnik wspierający narzędzia społecznościwe, ułatwiające komunikację w ramach firmy jak i z otoczeniem, między klientami a dostawcami. Udoskonalenia te wspierają funkcjonowanie przedsiębiorstw na rynku globalnym, pozwalając użytkownikom na dostęp do danych czasu rzeczywistego w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Infor LN umożliwia aplikacjom zdalne uruchamianie, co z kolei zapewnia dostęp do nowych partnerów, dostawców i prowadzonych wspólnie z nimi przedsięwzięć.

Klienci mogą wdrożyć Infor LN obniżając całkowity koszt posiadania systemu (TCO) wykorzystując możliwość dzierżawy rozwiązania w chmurze na platformie Amazon Web Services (AWS) w modelu płatności opartym na miesięcznej subskrypcji, bez konieczności zakupu dodatkowych serwerów i sprzętu przez firmę, a także bez potrzeby zatrudnienia dodatkowego personelu IT.

"Firmy produkujące złożone wyroby potrzebują technologii dostosowanej do ich branży oraz funkcjonalności, która jest intuicyjna, łatwa w obsłudze i może być szybko wdrożona przy niższych nakładach inwestycyjnych w porównaniu do wielu tradycyjnych alternatyw dostępnych obecnie na rynku" - powiedział Edward Talerico, dyrektor ds. przemysłu i strategii w firmie Infor. - "Infor zaspokaja zapotrzebowanie producentów i użytkowników poprzez tworzenie oprogramowania, które wpływa na poprawę sposobu pracy."

Najnowsza wersja Infor LN jest odpowiedzią na zgłoszone przez klientów opinie i zawiera strategiczne ulepszenia wpisujące się w rozwój nowoczesnych aplikacji biznesowych. Dzięki dodatkowym możliwościom stworzonym z myślą o branżach takich jak: przemysł lotniczy, obronny, motoryzacyjny, produkcji przemysłowej oraz sektora zaawansowanych technologii oraz dzięki uwzględnieniu usług posprzedażowych klienci mogą zapewnić swojej organizacji rozwiązanie skalowalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dostępne są także oddzielne komponenty służące do współpracy z dostawcami, Enterprise Asset Management (EAM) oraz Configure Price Quote (CPQ), które mogą być dodawane wraz z pełnym pakietem modułów wsparcia dla przedsiębiorstw klientów.

Dzięki funkcjom wbudowanym w aplikacje Infor rozwiązania CloudSuite™ czerpią z możliwości chmury AWS pozwalając wykorzystać efekt skali Software-as-a-Service, (SaaS) zapewniając dostęp do zasobów na żądanie oraz automatyczne dostosowanie zasobów sprzętowych do potrzeb klienta. Usługi oparte na AWS świadczone są w 10 regionach, 25 obszarach dostępności (Availability Zones) i 51 globalnie dostępnych lokalizacjach Amazon CloudFront Edge.

Aktualności z Infor:

 • Subskrypcja strony Infor RSS Feed
 • Podążaj za nami na Twitterze
 • Połącz się z Infor na LinkedIn
 • Polub nas na Facebooku
 • Oglądaj wideo na YouTube

O firmie Infor
Infor tworzy aplikacje biznesowe, obsługujące procesy od A do Z, z wykorzystaniem wiedzy naukowej z wybranych branż, udostępniane jako usługa w chmurze. Firma zatrudnia 14 000 pracowników, obsługuje klientów w ponad 200 krajach i regionach, zapewniając automatyzację krytycznych procesów w branżach takich, jak służba zdrowia, produkcja, sektor mody, dystrybucja hurtowa, hotelarstwo, sprzedaż detaliczna i sektor publiczny. Aplikacje Infor, opracowane w oparciu o rozległą wiedzę branżową, pomagają wyeliminować konieczność kosztownego dostosowania oprogramowania. Infor, z siedzibą w Nowym Jorku, jest też właścicielem Hook & Loop, jednej z największych agencji kreatywnych na Manhattanie, specjalizującej się w takim dopracowywaniu aplikacji, aby korzystanie z nich było dla użytkowników atrakcyjne i interesujące. Infor utrzymuje swoje aplikacje głównie w chmurze Amazon Web Services i na platformach open source. Dodatkowe informacje na www.infor.com

Do klientów Infor należy m.in.:

 • 18 z największych 20 firm lotniczych
 • 8 z największych 10 firm nowych technologii
 • 10 z największych 10 firm farmaceutycznych
 • 22 z największych 25 amerykańskich sieci usług zdrowotnych
 • 20 z największych 20 miast w USA
 • 20 z największych 20 dostawców motoryzacyjnych
 • 19 z największych 20 dystrybutorów przemysłowych
 • 18 z największych 20 sieci detalicznych
 • 4 z największych 5 browarów
 • 19 z największych 20 banków
 • 10 z największych 10 sieci hotelowych
Filed Under
 • Press Releases
Industry
 • Other
Product
 • Other
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.