Invex 2007

Czech Republic – October 01, 2007, 08:28 AM

Společnost Infor dnes oznámila, že na letošním veletrhu Invex 2007 (www.invex.cz), který se letos v Brně koná ve dnech 23. - 27. října, bude prezentovat svá obchodně specifická řešení zaměřená na automobilové, strojírenské a distribuční odvětví.

Návštěvníci, zákazníci a novináři budou mít příležitost setkat se s řešeními společnosti Infor a jejich obchodními přínosy na stánku č. 58 v Hale V, kde se budou moci setkat také s manažery firmy Infor a produktovými specialisty. Rovněž budou mít šanci si otestovat demo řešení pro automobilový, strojírenský a distribuční průmysl. Vedle toho budou na stánku prezentována strategická řešení Performance Management a Customer Relationship Management.

„Vítáme příležitost prezentovat naše řešení a nejnovější informace o naší společnosti na Invexu, který je nejdůležitějším IT veletrhem v České republice,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager Infor v České republice. „Na letošním Invexu budou návštěvníci našeho stánku mít šanci prověřit si naše odvětvové know-how prostřednictvím prezentací, demo řešení a zákaznických případových studií, jež demonstrují odhodlání firmy Infor obohacovat existující zákaznická řešení o nové funkcionality, rozšiřovat je o nové aplikace a rozvíjet dle budoucích obchodních potřeb.“

S využitím živých demonstrací budou zájemcům a zákazníkům představeny nejnovější funkcionality a vylepšení v rámci řešení Infor. Řešení Infor ERP Xpert, které je předchůdcem Infor XPPS, je v současnosti využíváno u 17 z 25 největších globálních automobilových subdodavatelů první úrovně. S novým uživatelským prostředím, podporou Unicode a podporou různých časových zón zvyšuje nová verze konkurenceschopnost automobilových společností.

Automobilové firmy rovněž ocení řešení Infor ERP COM. Toto řešení určené subdodavatelům na nižších úrovních v oblasti zpracování plastových a kovových materiálů poskytuje flexibilní podporu klíčovým podnikovým aktivitám, včetně řízení výrobních operací, řízení zákazníků a dodavatelů, EDI, a finančního a projektového řízení pilotní výroby. V rámci řešení Infor ERP LN nabízí Infor plně integrovaný ERP systém poskytující obchodně specifické funkcionality postavené na škálovatelné, vícejazyčné a otevřené platformě pro výrobní společnosti z odvětví strojírenství, high-tech a elektroniky, a kovovýroby. Nové funkcionality zahrnují reportování a audit jednotlivých výrobních cyklů a zásob, optimalizované třídění a slučování faktur, efektivnější konsolidace nákupních požadavků v jedné objednávce a nové výkazy s integrovanými nákupními a prodejními objednávkami. Podnikatelsky založené společnosti využívají k monitorování, hodnocení a řízení svých obchodních aktivit řešení Performance Management od společnosti Infor. Tato řešení pomáhají podnikům propojit firemní strategii s operativními plány a generovat akceschopné informace využitelné ke zvýšení produktivity, řízení nákladů a zlepšení celkové obchodní výkonnosti. Zákaznicky orientované společnosti chtějí vytěžit z interakce se zákazníky co nejvíce, především však vyšší prodej, efektivnější marketingové operace a služby vedoucí k vyšší loajalitě zákazníků, lepšímu vnímání značky a vyšší ziskovosti. Řešení Infor CRM Epiphany pomáhá podnikům optimalizovat vztahy se zákazníky integrací marketingových, prodejních a servisních aktivit.

Zájemci o expozici společnosti Infor mohou navštívit webovou stránku http://www.infor-marketing.cz/invex a zaregistrovat se k návštěvě stánku Infor během výstavy Invex 2007. Pro ty, kdo se zaregistrují, má Infor připraveny volné vstupenky.

O společnosti Infor

Infor je dodavatelem softwaru pro společnosti a organizace. S obchodní expertízou, která je součástí všech řešení Infor, umožňuje podnikům všech velikostí se efektivněji a pružněji adaptovat na rychlé změny na globálním trhu. S více než 70 000 zákazníky mění Infor tradiční pohled na poskytovatele podnikového softwaru v oblasti uspokojování zákaznických požadavků. Více informací lze nalézt na www.infor.com nebo na http://cz.infor.com

Pro více informací kontaktujte:

Infor

Tanja Hossfeld

+49 89 800611-115

tanja.hossfeld@infor.com

Myr Communication

Miroslav Fribert

+420-281 983 184

miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Or connect via: Linkedin