Marketo a Infor budou spolupracovat na dodávkách marketingových řešení

Czech Republic – March 15, 2017, 00:00 AM

Infor, přední poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou, a Marketo, vedoucí poskytovatel marketingového softwaru a řešení, oznámili globální strategické partnerství s cílem dodávat specializovaná digitální řešení, která umožní podnikům budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a řídit obchodní příležitosti v prostředí tzv. „engagement ekonomiky“.

„Současný prudký rozvoj digitálních technologií a zařízení je výzvou pro společnosti, které musí zákazníkům nabídnout požadované zkušenosti,“ řekl Steve Lucas, výkonný ředitel společnosti Marketo. „Marketéři hledají řešení umožňující smysluplné využití dnešních zařízení a marketingových kanálů. Naše partnerství se společností Infor, která je globálním lídrem v oblasti podnikových systémů, poskytne špičkové engagement technologie umožňující prodejcům vytvářet personalizované a autentické nabídky dle přání svých zákazníků. Naše partnerství také rozšíří distribuci engagement technologií na globální trh tak, aby vyhověly rostoucí poptávce.“

Toto strategické partnerství spojí dva lídry na trhu, kteří dodávají inovativní zákaznická engagement řešení, jejichž funkční úrovně tradiční podnikové systémy již nemohou dosáhnout. Spolupráce mezi oběma dodavateli umožní:

  • Vytvořit řešení s vyšší hodnotou díky integraci Engagement Platform od firmy Marketo se sadou Infor Customer Experience Suite, které poskytne pracovníkům marketingu ucelenější pohled na zákazníky a možnost vytvářet personalizované a autentické nabídky umožňující intenzivnější zapojení zákazníků napříč prodejními kanály a zařízeními.
  • Rozšířit rozsah engagement řešení Infor a Marketo na kombinovanou zákaznickou základnou obou firem.
  • Lépe řídit obchodní příležitosti a relevantní marketingové aktivity s pomocí detailního a zároveň komplexního pohled na zvyklosti svých zákazníků a garantovat jim co nejlepší zákaznickou zkušenost.
  • Využít osvědčené prodejní technologie využívané manažerskými pracovníky v marketingovém segmentu.

„Vtáhnout cílovou skupinu do marketingových aktivit znamená přijmout její pravidla hry. Doba, kdy se marketingové aktivity realizovaly ve stylu „pokus-omyl“, jsou pryč. Naše spolupráce se společností Marketo je v souladu s naší strategii digitální transformace, jež poskytne zákazníkům rychlý přechod na zákaznické vztahy na bázi přidané hodnotou ve správný čas a s využitím správných kanálu,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel Infor.

Průzkum společnosti Dun & Bradstreet uvádí, že pro 41 % marketingových manažerů největší překážku k dosažení maximální návratnosti investice do marketingových technologií představují nekonzistentní data rozmístěná v mnoha systémech. Platforma Customer Experience od společnosti Infor s pokročilou funkcionalitou pro interakci se zákazníky v kombinaci s Engagement Platform od Marketo změní roli manažerů a nastaví novou úroveň vztahů se zákazníky a jejich zapojení do marketingových aktivit.

O společnosti Marketo
Marketo poskytuje vyspělý software a řešení v oblasti engagement marketingu, který pomáhá marketérům vytvářet dlouhodobé vztahy se svými zákazníky, od jejích získání až po následnou podporu. Marketo je vyvíjeno v úzké spolupráci s marketingovými odborníky, a proto nabízí ty nejinovativnější marketingové technologie. Marketo se sídlem v Kalifornii funguje jako strategický partner pro velké společnosti a rychle rostoucí malé firmy z nejrůznějších odvětví. Více o Engagement Marketing Platform, partnerském ekosystému LaunchPoint a komunitě Marketo Marketing Nation naleznete na www.marketo.com.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí a dodává podnikový software s cloudovou funkcionalitou pro specifická odvětví. S 15 000 zaměstnanci a více než 90 000 zákazníky ve 170 zemích pomáhá Infor k obchodnímu rozvoji. Pro více informací navštivte www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Industry
  • Other
Product
  • Other
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Or connect via: Linkedin