Zintegrowana platforma ERP IBM i Infor

Poland – August 22, 2011, 18:00 PM

Firmy IBM (NYSE: IBM) oraz Infor ogłosiły dostępność zintegrowanego rozwiązania zaprojektowanego w celu ulepszenia zyskowności i elastyczności firm produkcyjnych. Zoptymalizowana platforma ERP (Enterprise Resource Planning) dla systemów Infor ERP LX, ERP XA i ERP System21 oparta jest na wiodących na rynku systemach POWER7® IBM oraz na systemie operacyjnym IBM i. Jest to łatwa w instalacji aplikacja, który usprawnia procesy produkcyjne przez automatyzację planowania, harmonogramowania i realizacji. Wykorzystuje ona również inteligencję biznesową nowej generacji, przyspieszając podejmowanie decyzji i redukując koszty administracyjne.
Ten zintegrowany system jest drugim zestawem systemów optymalizacji danych, zaprojektowanym dla danej branży i opracowanym przez IBM i Infor by pomóc firmom czynić oszczędności w obszarach produkcji, dystrybucji i usług. Pierwszy z takich systemów, oparty na Infor ERP Distribution Enterprise (A+), pomógł Puerto Rico Supplies Group (jedna z największych firm dystrybucyjnych w Puerto Rico) podnieść dochody brutto o 10% w ciągu jednego roku oraz usprawnił dostawy na czas o 23%. Produktywność pracowników magazynów wzrosła o 44% w dziale pakowania produktów chłodniczych (mierzona w przypadkach na godzinę) oraz o 85% w dziale pakowania produktów trwałych.
„A+ jest kręgosłupem wszystkiego, co dzieje się w magazynie. Rejestrujemy każdą transakcję by utrzymać pełną kontrolę” – powiedział said Carlos Falcon, dyrektor ds. IT w PRSG. „Jesteśmy również bardzo zadowoleni z platformy IBM i For Power Systems (iSeries), z której korzystamy przy A+. Jest stała, trwała i, uogólniając, działa sama.”

„Produkcja to proces, a każdy krok może mieć znaczący wpływ na zyskowność. Lepszy wgląd w procesy i efektywna optymalizacja każdego kroku są niezbędne dla każdej firmy, która chce konkurować na globalnym rynku” – powiedział Charles Germano, dyrektor ds. porozumień globalnych w pionie IBM Sales & Distribution. „Oferując zintegrowane rozwiązanie sprzętu i oprogramowania już dopasowane do specyficznych zadań firm produkcyjnych, upraszczamy środowisko IT, umożliwiając taką konkurencyjność.”
Nowy pakiet aplikacji Infor dla produkcji oparty na IBM Power Systems zapewnia ponadto trzy lata wsparcia technicznego premium, usługi wdrożenia i migracji, opcje dodatkowe takie jak Infor CRM for System i, oraz oparte na chmurze usługi odzyskiwania danych. Klienci mogą wybrać serwer IBM Power 720 Express lub IBM Power 740 Express jako bazę dla środowiska IT, z systemem operacyjnym IBM i.
„Infor po raz kolejny udowadnia swoje zaangażowanie w ponad 15000 klientów, którzy korzystają z systemów IBM. Świadczą o tym ulepszone i innowacyjne rozwiązania ERP, przynoszące większą wydajność” – powiedział Jack Bullock, wiceprezes i dyrektor generalny ds. System i w Infor. „Partnerstwo z IBM w celu utworzenia tego zintegrowanego rozwiązania pomagającego producentom osiągnąć lepszą zyskowność i decyzyjność to najnowsza innowacja dla klientów IBM i i Infor.”

Więcej informacji o IBM oraz rozwiązaniach dla Infor ERP dostępnych jest na stronie www.infor.com/systemi/.

O firmie IBM
Więcej informacji o IBM oraz rozwiązaniach dla Infor ERP można znaleźć na stronie www.ibm.com/systems/power/hardware/editions/solutions.html.
Więcej informacji o IBM Smarter Computing znajduje się na stronie www.ibm.com/smartercomputing.

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.
###
IBM, DB2, POWER oraz Power Systems są zarejestrowanymi znakami towarowymi IBM Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Wszystkie inne nazwy produktów/firm i znaki usług mogą być znakami handlowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowym firm, do których należą.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Or connect via: Linkedin