Skip to Content

Nieuw talent versterkt de bibliotheekdivisie Infor

november 19, 2014

Gewaardeerde klant,


Graag wil ik u op de hoogte brengen van een aantal wijzigingen in onze personeelsbezetting.


In de UK heeft Connie Young ons team in Bristol vervoegd. Connie heeft 25 jaar ervaring met bibliotheekautomatisering. Ze is Australische, heeft voor Geac gewerkt in Australië, voordat ze 7 jaar geleden het team in Noord Amerika (Boston) versterkte. Connie was vooral werkzaam in professionele dienstverlening maar deed ook onderhoud. Ze is ook een referentie voor pre-sales informatie. We zijn verheugd dat we haar hebben kunnen overtuigen om ons team in de UK te vervoegen ter vervanging van Phil Jenkins, die het besluit heeft genomen om met pensioen te gaan, na meerdere jaren excellente en loyale dienstverlening binnen onze divisie.
Ik wens Phil het allerbeste in zijn nieuwe leven en Connie een warm onthaal in het UK-kantoor.


In ons kantoor in Toronto in Canada is Matthew Goody gestart als onderhoudsverantwoordelijke. Matthew heeft 11 jaar ervaring met onderhoudsdiensten aan klanten uit de IT industrie. Bovendien heeft hij een grondige kennis van operating systemen, programmeertalen en verschillende toepassingen voor eindgebruikers. Hij beheerst web gebaseerd programmeren, zoals configureren van IIS, programmeren in javascript en werken met style sheets. Hij heeft ook een basiskennis van de Franse taal.


Amir Benamar heeft ons globaal onderhoudsteam in België vervoegd. Amir is een jonge IT gegradueerde. Hij heeft een grondige kennis van web ontwikkelingen en is heel leergierig. Werken met en voor een bibliotheekpakket vindt hij uiterst boeiend. Amir spreekt Nederlands, Frans, Engels en Arabisch. Amir werkt vanuit het Brussels kantoor en zal onze Belgische, Nederlandse en Franse klanten ondersteunen.


Ons doel is U, beste klant, zo goed mogelijk van dienst te zijn. We zijn ervan overtuigd dat deze nieuwe collega’s daartoe zullen bijdragen!


Ann Melaerts,


Algemeen directeur

Opgeslagen onder
  • Libraries
Product
  • Library and Information Systems
Regio
  • EMEA
Neem contact op

Neem contact met ons op en een Business Development Representative contacteert u binnen 24 uur.

Infor hecht veel waarde aan uw privacy.